Parowozownia Wolsztyn

Skocz do treści

Fot. Michał 'Doctor' Pawełczyk | Kraina Żywych Maszyn | parowozy.net


Pociągi rozkładowe z parowozami

ROZKŁAD JAZDY PAROWOZÓW
Timetable of steam engines
ważny od 3 września do 14 października 2017 r.
valid from 3th of September to 14th of Octomber 2017

Wolsztyn -> Leszno

Terminy kursowania w dni robocze w dni robocze
Numer pociągu 77204 77212
Wolsztyn 06:18 10:48
Nowy Widzim 06:24 10:54
Wroniawy 06:29 10:59
Nowy Solec 06:35 11:05
Nowa Wieś Mochy 06:39 11:17
Perkowo 06:45 11:23
Błotnica 06:49 11:28
Starkowo 06:53 11:31
Boszkowo 06:57 11:35
Włoszakowice 07:04 11:42
Krzycko Wielkie 07:13 11:51
Wilkowice 07:21 11:59
Leszno 07:27 12:05

Leszno -> Wolsztyn
Terminy kursowania w dni robocze w dni robocze
Numer pociągu 77211 77209
Leszno 07:51 13:45
Wilkowice 07:58 13:53
Krzycko Wielkie 08:07 14:03
Włoszakowice 08:22 14:11
Boszkowo 08:29 14:18
Starkowo 08:33 14:22
Błotnica 08:37 14:26
Perkowo 08:42 14:31
Nowa Wieś Mochy 08:48 14:36
Nowy Solec 08:52 14:41
Wroniawy 08:58 14:46
Nowy Widzim 09:03 14:51
Wolsztyn 09:09 14:57

 

ROZKŁAD JAZDY PAROWOZÓW
Timetable of steam engines
ważny od 15 września do 14 października 2017 r.
valid from 15th of September to 14th of Octomber 2017

Wolsztyn -> Poznań Główny

Terminy kursowania w soboty
od 16.IX do 14.X
w soboty
od 16.IX do 14.X
Numer pociągu 77207 77211
Wolsztyn 05:48 16:11
Tłoki 05:55 16:19
Rostarzewo 06:01 16:25
Rakoniewice 06:06 16:29
Drzymałowo 06:10 16:34
Ruchocice 06:15 16:39
Grodzisk Wielkopolski 06:23 16:55
Grąblewo 06:28 17:00
Ptaszkowo Wielkopolskie 06:32 17:04
Kotowo 06:36 17:08
Granowo Nowotomyskie 06:48 17:12
Strykowo Poznańskie 06:55 17:19
Stęszew 07:03 17:28
Trzebaw Rosnówko 07:09 17:33
Szreniawa 07:13 17:37
Wiry 07:19 17:43
Luboń k/Poznania 07:24 17:48
Poznań Dębiec 07:28 17:52
Poznań Główny 07:33 17:57

Poznań Główny -> Wolsztyn

Terminy kursowania w soboty
od 16.IX do 14.X
w soboty
od 16.IX do 14.X
Numer pociągu 77208 77212
Poznań Główny 09:44 19:32
Poznań Dębiec 09:50 19:39
Luboń k/Poznania 09:54 19:44
Wiry 10:00 19:50
Szreniawa 10:07 19:58
Trzebaw Rosnówko 10:13 20:04
Stęszew 10:19 20:11
Strykowo Poznańskie 10:30 20:22
Granowo Nowotomyskie 10:41 20:33
Kotowo 10:45 20:38
Ptaszkowo Wielkopolskie 10:50 20:43
Grąblewo 10:56 20:48
Grodzisk Wielkopolski 11:01 20:54
Ruchocice 11:12 21:04
Drzymałowo 11:18 21:11
Rakoniewice 11:23 21:15
Rostarzewo 11:30 21:22

 

Koleje Wielkopolskie Sp. Z o. o. zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w rozkładzie jazdy w okresie jego ważności. Aktualny rozkład dostępny na www.rozklad-pkp.pl

 

Design & Code: Doctor