Parowozownia Wolsztyn

Skocz do treści

Fot. Michał 'Doctor' Pawełczyk | Kraina Żywych Maszyn | parowozy.net


Pociągi rozkładowe z parowozami

ROZKŁAD JAZDY PAROWOZÓW
Timetable of steam engines
ważny od 10 grudnia 2017 r.
valid from 10th of December 2017

Wolsztyn - Leszno

Terminy kursowania w dni robocze w dni robocze
Numer pociągu 77550 77540
Wolsztyn 06:17 11:27
Nowy Widzim 06:23 11:33
Wroniawy 06:28 11:38
Nowy Solec 06:34 11:44
Nowa Wieś Mochy 06:38 11:48
Perkowo 06:44 11:54
Błotnica 06:48 11:58
Starkowo 06:52 12:02
Boszkowo 06:56 12:06
Włoszakowice 07:03 12:13
Krzycko Wielkie 07:12 12:22
Wilkowice 07:20 12:30
Leszno 07:26 12:36

Leszno - Wolsztyn

Terminy kursowania w dni robocze w dni robocze
Numer pociągu 77555 77491
Leszno 08:09 16:24
Wilkowice 08:15 16:30
Krzycko Wielkie 08:23 16:38
Włoszakowice 08:32 16:47
Boszkowo 08:38 16:53
Starkowo 08:42 16:58
Błotnica 08:46 17:01
Perkowo 08:50 17:06
Nowa Wieś Mochy 08:56 17:12
Nowy Solec 09:01 17:16
Wroniawy 09:07 17:22
Nowy Widzim 09:12 17:27
Wolsztyn 09:18 17:33

Połączenia do Poznania zawieszone do końca stycznia 2018 roku.

Koleje Wielkopolskie Sp. Z o. o. zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w rozkładzie jazdy w okresie jego ważności. Aktualny rozkład dostępny na www.rozklad-pkp.pl

 

Design & Code: Doctor