Pociągi Rozkładowe

Wolsztyn – Leszno

Terminy kursowania w dni robocze w dni robocze
Numer pociągu 77550 77540
Wolsztyn 06:17 11:27
Nowy Widzim 06:23 11:33
Wroniawy 06:28 11:38
Nowy Solec 06:34 11:44
Nowa Wieś Mochy 06:38 11:48
Perkowo 06:44 11:54
Błotnica 06:48 11:58
Starkowo 06:52 12:02
Boszkowo 06:56 12:06
Włoszakowice 07:03 12:13
Krzycko Wielkie 07:12 12:22
Wilkowice 07:20 12:30
Leszno 07:26 12:36

Leszno – Wolsztyn

Terminy kursowania w dni robocze w dni robocze
Numer pociągu 77555 77237
Leszno 08:09 13:38
Wilkowice 08:15 13:45
Krzycko Wielkie 08:23 13:54
Włoszakowice 08:32 14:09
Boszkowo 08:38 14:15
Starkowo 08:42 14:20
Błotnica 08:46 14:23
Perkowo 08:50 14:28
Nowa Wieś Mochy 08:56 14:34
Nowy Solec 09:01 14:38
Wroniawy 09:07 14:44
Nowy Widzim 09:12 14:49
Wolsztyn 09:18 14:55

Wolsztyn – Poznań

UWAGA: dnia 28 kwietnia 2018 r. pociąg relacji Wolsztyn – Poznań nie będzie obsługiwany przez parowóz ze względu na odbywająca się w tym dniu XXV Paradę Parowozów.

Terminy kursowania Sobota Sobota
Numer pociągu 77251 77263
Wolsztyn 7:43 14:00
Tłoki 7:51 14:08
Rostarzewo 7:56 14:13
Rakoniewice 8:01 14:18
Drzymałowo 8:05 14:22
Ruchocice 8:10 14:27
Grodzisk Wielkopolski 8:18 14:43
Grąblewo 8:23 14:48
Ptaszkowo Wielkopolskie 8:27 14:53
Kotowo 8:31 14:57
Granowo Nowotomyskie 8:36 15:02
Strykowo Poznańskie 8:43 15:09
Stęszew 8:52 15:18
Trzebaw Rosnówko 8:57 15:23
Szreniawa 9:02 15:28
Wiry 9:07 15:34
Luboń k/Poznania 9:13 15:40
Poznań Dębiec 9:17 15:44
Poznań Główny 9:22 15:49

Poznań Główny – Wolsztyn

Terminy kursowania Sobota Sobota
Numer pociągu 77254 77212
Poznań Główny 11:06 16:59
Poznań Dębiec 11:12 17:05
Luboń k/Poznania 11:16 17:09
Wiry 11:22 17:15
Szreniawa 11:29 17:22
Trzebaw Rosnówko 11:35 17:28
Stęszew 11:42 17:35
Strykowo Poznańskie 11:53 17:46
Granowo Nowotomyskie 12:03 17:56
Kotowo 12:08 18:01
Ptaszkowo Wielkopolskie 12:13 18:06
Grąblewo 12:18 18:11
Grodzisk Wielkopolski 12:24 18:33
Ruchocice 12:34 18:43
Drzymałowo 12:40 18:49
Rakoniewice 12:45 18:54
Rostarzewo 12:52 19:01
Tłoki 12:58 19:07
Wolsztyn 13:07 19:16

Koleje Wielkopolskie Sp. Z o. o. zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w rozkładzie jazdy w okresie jego ważności. Aktualny rozkład dostępny na www.rozklad-pkp.pl