Kalendarz Parowozownia Wolsztyn 2020

Kalendarze 13-stronicowe – wyprzedane!

Dostępne są jedynie kalendarze trójdzielne z okienkiem (ostatnie sztuki).


Z przyjemnością prezentujemy nową edycję kalendarzy na nadchodzący 2020 rok, kalendarzy związanych z Parowozownią Wolsztyn, opatrzonych malowniczymi fotografiami wolsztyńskich parowozów. Tradycyjnie już publikowane w nich zdjęcia zostały wyłonione w tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu “Parowozowe Impresje“, który od kilku już lat towarzyszy kolejnym Paradom Parowozów, a organizowany jest przez Parowozownię Wolsztyn, Gminę Wolsztyn oraz Wolsztyński Dom Kultury.

W sprzedaży dostępne są dwa rodzaje kalendarzy – kalendarz 13-stronicowy oraz kalendarz trójdzielny z przesuwnym okienkiem. Zapraszamy do zakupu stacjonarnie w Parowozowni, bądź wysyłkowo. Mamy nadzieję, że dzięki zaproponowanym kalendarzom zagościmy w Państwa domach na cały nadchodzący rok.


Wysyłka

W celu zakupu kalendarza drogą wysyłkową prosimy o wiadomość na adres info@parowozowniawolsztyn.pl. W odpowiedzi otrzymają Państwo dalsze informacje dotyczące realizacji zamówienia.

Koszt wysyłki (Poczta Polska – Paczka+) wraz z opakowaniem wynosi 13,50 zł (1 kalendarz) oraz 17,00 zł (2-4 kalendarze).

UWAGA! Ostatnia wysyłka kalendarzy przed świętami nastąpi w piątek 20.12.2019r. Kolejne kalendarze wysyłane będą dopiero w poniedziałek 30.12.2019r.


  • Kalendarz trzynastostronicowy 30 zł

Format C3 (45,8 x 32,4 cm), papier 200 g.

Każdy kolejny miesiąc opatrzony jest inną, wyjątkową fotografią autorstwa uczestnika konkursu “Parowozowe Impresje 2019” wraz z opisem zawierającym datę i miejsce wykonania fotografii.

  • Kalendarz trójdzielny z okienkiem 15 zł 

Wymiary: 32,5 x 78,5 cm, fotografia na wypukłej główce