Parada 2018 – Stoiska handlowe

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu powierzchni handlowej podczas tegorocznej XXV Parady Parowozów 2018.

Tradycyjnie teren przeznaczony pod prowadzenie działalności  handlowej rozpoczyna się od wiaduktu po którym poprowadzona jest droga wojewódzka nr 32 (Zielona Góra – Poznań) i ciągnie się przez całą długość ładowni, aż do końca żywopłotu, co daje ponad 300 metrów bieżących terenu. Dodatkowo oferujemy wynajem czterech miejsc specjalnych: teren przy nastawni WL (patrz zdjęcie), oraz dwa stanowiska na ładowni w pobliżu rampy (patrz zdjęcie) i teren dla „dmuchańców”. Stanowiska te oferujemy do wynajmu w drodze składanych przez zainteresowanych ofert.

Organizacja sprzedaży na  terenie ładowni wyglądała będzie następująco: od strony żywopłotu umieszczone będzie zaplecze stoisk o głębokości trzech metrów, oraz przyłącza elektryczne. Następnie środkiem ładowni przebiegać będzie ciąg pieszy dla turystów szerokości minimum 5 metrów. Teren pod nastawnią w kształcie trójkąta wynajęty będzie w całości i  jego organizację (zaplecze, ogródek) pozostawiamy wynajmującemu. Pozostałe dwa stoiska w okolicy rampy zorganizowane powinny być według takiego samego schematu jak na ładowni czyli patrząc od strony drogi 32: zaplecze techniczne, ogródek” dla klientów i minimum sześciometrowej szerokości ciąg dla pieszych, oraz  torowisko. W bieżącym roku energia elektryczna będzie zapewniana przez agregat, organizator zastrzega sobie zredukowanie ilości używanego sprzętu w przypadku rażącego przekroczenia jego mocy przez wynajmującego. Agregaty zostały wynajęte przez organizatora tylko w sobotę 28 kwietnia, prąd będzie dostępny w godzinach 5.00 – 24.00. W niedziele nie zapewniamy energii elektrycznej, każdy chętny może również w niedzielę prowadzić nadal sprzedaż.

Na terenie zielonym bezpośrednio przy rampie  (patrz zdjęcie) przewidujemy stanowisko dla „dmuchańców” na wynajem tego terenu również będzie konkurs ofert, o  wyborze zdecyduje najwyższa zaproponowana cena

Stoiska specjalne o numerach 1, 2 i 3  widoczne na załączonej fotografii sprzedajemy na zasadzie składania ofert, o  wyborze zdecyduje najwyższa zaproponowana cena. Preferujemy na nich prowadzenie działalności gastronomicznej z ogródkiem, stoiska te mają następującą powierzchnie:
1 – obok rampy: 120 m2
2 – obok rampy: 120 m2
3 – obok nastawni: 220 m2

 

Zapraszamy do składania zgłoszeń na załączonym kwestionariuszu mailowo na adres: t.opaska@parowozowniawolsztyn.pl w tytule maila proszę podać „oferta na stoisko handlowe”, w razie ewentualnych pytań dostępny jest telefon: 663 294 674 (w dni robocze 7-14).

Rezerwacja rusza dnia 5 kwietnia 2018, na oferty czekamy do dnia 17 kwietnia 2017, po tym terminie nastąpi ustalenie miejsc oraz płatności przesłane zostaną faktury ProForma, ostatnim dniem dokonania płatności na konto parowozowni jest 24 kwietnia 2018.

Sprawę prowadzi Tomasz Opaska.

Dokumenty:

– Cennik stoiska handlowe Parada 2018

– Kwestionariusz zgłoszeniowy Parada 2018

Parowozownia Wolsztyn