Pendrive z filmem “Parada Parowozów 2019”

Aby wspomnienia XXVI Parady Parowozów pozostały z Państwem na dłużej, istnieje możliwość zakupu spersonalizowanego przez nas pendrive’a z pełnowymiarową, godzinną wersją filmu “Parada Parowozów 2019”. Pendrive może stanowić wyjątkowy i jednocześnie użyteczny, związany z parowozownią gadżet, który może być również użytkowany jako pamięć podręczna o pojemności 16 GB.

Cena: 30,00 zł

Dane techniczne:

Czas trwania filmu: 00:59:15
Format: MP4
Jakość 4K, rozmiar 12,5 GB
Wersja językowa: PL
Pojemność pendrive’a: 16 GB

Wysyłka:

W celu zakupu filmu drogą wysyłkową, prosimy o wiadomość na adres info@parowozowniawolsztyn.pl – w odpowiedzi otrzymają Państwo dalsze informacje dotyczące realizacji zamówienia. Wysyłka możliwa jedynie po przedpłacie na konto bankowe.

Koszt wysyłki Pocztą Polską (list polecony priorytetowy) – 10,00 zł.

Uwaga! Ze względu na duży rozmiar pliku wynikający z wysokiej jakości obrazu, film nagrany został w formacie MP4 – odtwarzanie go możliwe jest wyłącznie na urządzeniach obsługujących powyższy format.

OPIS FILMU “Parada Parowozów 2019”

Trwający niemal godzinę materiał jest swoistym reportażem relacjonującym przebieg tej wyjątkowej w skali Europy, jednej z najbardziej popularnych w
świecie kolejowym imprezy. W filmie uchwycone zostało wszystko to, co stanowi o wielkiej popularności organizowanych w Wolsztynie od wielu lat parad i jak magnes przyciąga na nie nawet kilkadziesiąt tysięcy turystów z całego świata. Dzięki wnikliwemu oku kamery oraz licznym ujęciom z drona, z bliska możemy przyjrzeć się technicznym przygotowaniom parowozów do parady, przejazdom specjalnych pociągów RETRO, a także „wziąć udział” w najbardziej oczekiwanym, kulminacyjnym momencie wydarzenia – paradnym przejeździe lokomotyw przez wolsztyńską stację. W materiale nie mogło zabraknąć również relacji z towarzyszącego paradzie, odbywającego się po zapadnięciu zmroku widowiska multimedialnego „Światło, para, dźwięk”, gdzie w świetle laserów, oparach dymu i pary, przy monumentalnej muzyce, swe piękno prezentują po kolei wszystkie obracane na obrotnicy parowozy. Film jest ponadto opowieścią o (nie)zwykłej, codziennej pracy parowozowni, która jako ostatnia na świecie wciąż obsługuje planowe przewozy pasażerskie trakcją parową i w której niemal codziennie spotkać można buchający parą parowóz.