Przejazdy pociągiem z parowozem – ruch planowy

Ruch planowy parowozów odbywa się na linii:

  • Wolsztyn – Leszno – od poniedziałku do piątku
  • Wolsztyn – Poznań – w soboty

Zakup biletów na przejazd:

  • Bilety dostępne na stacji PKP lub u kierownika pociągu
  • Przy zakupie biletu w pociągu na stacji, na której czynna jest kasa biletowa, do ceny biletu doliczana jest opłata 8 zł
  • Ceny biletów są zgodne z taryfą Kolei Wielkopolskich

 

Rozkład jazdy parowozów obowiązujący od dnia 21.10.2018

Wolsztyn – Leszno – Wolsztyn

Wolsztyn – Leszno

Terminy kursowania W dni robocze W dni robocze
Numer pociągu 77838 77540
Wolsztyn 06:17 11:33
Nowy Widzim 06:23 11:39
Wroniawy 06:28 11:44
Nowy Solec 06:34 11:50
Nowa Wieś Mochy 06:38 11:54
Perkowo 06:45 12:01
Błotnica 06:51 12:07
Starkowo 06:56 12:12
Boszkowo 07:03 12:19
Włoszakowice 07:12 12:28
Krzycko Wielkie 07:21 12:37
Wilkowice 07:29 12:45
Leszno 07:35 12:51

 

Leszno – Wolsztyn

Terminy kursowania w dni robocze w dni robocze
Numer pociągu 77555 77499
Leszno 08:17 13:25
Wilkowice 08:24 13:33
Krzycko Wielkie 08:33 13:42
Włoszakowice 08:49 13:58
Boszkowo 08:58 14:07
Starkowo 09:04 14:13
Błotnica 09:09 14:18
Perkowo 09:16 14:25
Nowa Wieś Mochy 09:23 14:32
Nowy Solec 09:27 14:36
Wroniawy 09:33 14:42
Nowy Widzim 09:38 14:47
                    Wolsztyn 09:44 14:53

 

 

Wolsztyn – Poznań – Wolsztyn

Wolsztyn – Poznań

Terminy kursowania Sobota Sobota
Numer pociągu 77251 77255
Wolsztyn 7:42 14:05
Tłoki 7:49 14:13
Rostarzewo 7:54 14:18
Rakoniewice 7:59 14:23
Drzymałowo 8:04 14:27
Ruchocice 8:09 14:32
Grodzisk Wielkopolski 8:17 14:50
Grąblewo 8:22 14:55
Ptaszkowo Wielkopolskie 8:26 14:59
Kotowo 8:30 15:03
Granowo Nowotomyskie 8:35 15:08
Strykowo Poznańskie 8:42 15:15
Stęszew 8:51 15:24
Trzebaw Rosnówko 8:56 15:29
Szreniawa 9:01 15:46
Wiry 9:07 15:52
Luboń k/Poznania 9:12 15:57
Poznań Dębiec 9:16 16:01
Poznań Główny 9:22 16:07

 

Poznań – Wolsztyn

Terminy kursowania Sobota Sobota
Numer pociągu 77292 77294
Poznań Główny 10:22 17:14
Poznań Dębiec 10:28 17:20
Luboń k/Poznania 10:32 17:24
Wiry 10:38 17:30
Szreniawa 10:54 17:38
Trzebaw Rosnówko 11:00 17:43
Stęszew 11:07 17:50
Strykowo Poznańskie 11:18 17:01
Granowo Nowotomyskie 11:28 18:11
Kotowo 11:33 18:16
Ptaszkowo Wielkopolskie 11:38 18:21
Grąblewo 11:43 18:27
Grodzisk Wielkopolski 11:49 18:39
Ruchocice 11:59 18:49
Drzymałowo 12:05 18:55
Rakoniewice 12:10 19:00
Rostarzewo 12:17 19:07
Tłoki 12:23 19:13
Wolsztyn 12:32 19:22

Koleje Wielkopolskie Sp. Z o. o. zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w rozkładzie jazdy w okresie jego ważności. Aktualny rozkład dostępny na www.rozklad-pkp.pl oraz na stronie przewoźnika Koleje Wielkopolskie – liniowy rozkład jazdy