Przejazdy pociągiem z parowozem – ruch planowy

Uwaga!

Wznowienie ruchu planowego parowozów od dnia 10 sierpnia 2018 roku.

 

Wolsztyn – Leszno

Terminy kursowania w dni robocze w dni robocze
Numer pociągu 77838 77540
Wolsztyn 06:17 11:27
Nowy Widzim 06:23 11:33
Wroniawy 06:28 11:38
Nowy Solec 06:34 11:44
Nowa Wieś Mochy 06:38 11:48
Perkowo 06:44 11:54
Błotnica 06:48 11:58
Starkowo 06:52 12:02
Boszkowo 06:56 12:06
Włoszakowice 07:03 12:13
Krzycko Wielkie 07:12 12:22
Wilkowice 07:20 12:30
Leszno 07:26 12:36

Leszno – Wolsztyn

Terminy kursowania w dni robocze w dni robocze
Numer pociągu 77555 77499
Leszno 08:06 13:37
Wilkowice 08:13 13:44
Krzycko Wielkie 08:22 13:53
Włoszakowice 08:31 14:09
Boszkowo 08:38 14:15
Starkowo 08:42 14:20
Błotnica 08:46 14:23
Perkowo 08:50 14:28
Nowa Wieś Mochy 08:56 14:34
Nowy Solec 09:01 14:38
Wroniawy 09:07 14:44
Nowy Widzim 09:12 14:49
Wolsztyn 09:18 14:55

Wolsztyn – Poznań

Terminy kursowania Sobota Sobota
Numer pociągu 77251 77255
Wolsztyn 7:52 13:35
Tłoki 7:59 13:42
Rostarzewo 8:04 13:47
Rakoniewice 8:09 13:52
Drzymałowo 8:13 13:56
Ruchocice 8:18 14:01
Grodzisk Wielkopolski 8:26 14:09
Grąblewo 8:31 14:14
Ptaszkowo Wielkopolskie 8:36 14:19
Kotowo 8:40 14:23
Granowo Nowotomyskie 8:44 14:29
Strykowo Poznańskie 8:52 14:36
Stęszew 9:00 14:45
Trzebaw Rosnówko 9:06 14:50
Szreniawa 9:10 14:56
Wiry 9:16 15:01
Luboń k/Poznania 9:22 15:07
Poznań Dębiec 9:26 15:11
Poznań Główny 9:31 15:16

Poznań – Wolsztyn

Terminy kursowania Sobota Sobota
Numer pociągu 77292 77294
Poznań Główny 11:02 17:08
Poznań Dębiec 11:08 17:14
Luboń k/Poznania 11:12 17:18
Wiry 11:18 17:24
Szreniawa 11:25 17:32
Trzebaw Rosnówko 11:31 17:37
Stęszew 11:38 17:44
Strykowo Poznańskie 11:49 17:55
Granowo Nowotomyskie 11:59 18:05
Kotowo 12:04 18:10
Ptaszkowo Wielkopolskie 12:09 18:15
Grąblewo 12:14 18:21
Grodzisk Wielkopolski 12:20 18:32
Ruchocice 12:30 18:42
Drzymałowo 12:36 18:48
Rakoniewice 12:41 18:53
Rostarzewo 12:48 19:00
Tłoki 12:54 19:06
Wolsztyn 13:03 19:15

Koleje Wielkopolskie Sp. Z o. o. zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w rozkładzie jazdy w okresie jego ważności. Aktualny rozkład dostępny na www.rozklad-pkp.pl