Przejazdy pociągiem z parowozem – ruch planowy

 

Rozkład jazdy parowozów obowiązujący od 2.09.2018

 

Wolsztyn – Leszno – Wolsztyn

Terminy kursowania w dni robocze w dni robocze
Numer pociągu 77838 77540
Wolsztyn 06:17 11:28
Nowy Widzim 06:23 11:34
Wroniawy 06:28 11:39
Nowy Solec 06:34 11:45
Nowa Wieś Mochy 06:38 11:49
Perkowo 06:44 11:55
Błotnica 06:48 12:00
Starkowo 06:52 12:03
Boszkowo 06:56 12:07
Włoszakowice 07:03 12:14
Krzycko Wielkie 07:12 12:23
Wilkowice 07:20 12:31
Leszno 07:26 12:37

 

Terminy kursowania w dni robocze w dni robocze
Numer pociągu 77555 77499
Leszno 08:06 13:30
Wilkowice 08:22 13:37
Krzycko Wielkie 08:22 13:46
Włoszakowice 08:31 14:09
Boszkowo 08:38 14:15
Starkowo 08:42 14:20
Błotnica 08:46 14:23
Perkowo 08:50 14:28
Nowa Wieś Mochy 08:56 14:34
Nowy Solec 09:01 14:38
Wroniawy 09:07 14:44
Nowy Widzim 09:12 14:49
                    Wolsztyn 09:18 14:55

 

Wolsztyn – Poznań – Wolsztyn

Terminy kursowania Sobota Sobota
Numer pociągu 77251 77255
Wolsztyn 7:42 13:35
Tłoki 7:49 13:42
Rostarzewo 7:54 13:47
Rakoniewice 7:59 13:52
Drzymałowo 8:04 13:56
Ruchocice 8:09 14:02
Grodzisk Wielkopolski 8:17 14:10
Grąblewo 8:22 14:15
Ptaszkowo Wielkopolskie 8:26 14:19
Kotowo 8:30 14:23
Granowo Nowotomyskie 8:35 14:31
Strykowo Poznańskie 8:42 14:38
Stęszew 8:51 14:47
Trzebaw Rosnówko 8:56 14:52
Szreniawa 9:01 14:57
Wiry 9:07 15:02
Luboń k/Poznania 9:12 15:08
Poznań Dębiec 9:16 15:12
Poznań Główny 9:22 15:17

 

Terminy kursowania Sobota Sobota
Numer pociągu 77292 77294
Poznań Główny 10:22 17:00
Poznań Dębiec 10:28 17:06
Luboń k/Poznania 10:32 17:14
Wiry 10:38 17:20
Szreniawa 10:54 17:27
Trzebaw Rosnówko 11:00 17:33
Stęszew 11:07 17:40
Strykowo Poznańskie 11:18 17:51
Granowo Nowotomyskie 11:28 18:01
Kotowo 11:33 18:06
Ptaszkowo Wielkopolskie 11:38 18:11
Grąblewo 11:43 18:16
Grodzisk Wielkopolski 11:49 18:38
Ruchocice 11:59 18:48
Drzymałowo 12:05 18:54
Rakoniewice 12:10 19:59
Rostarzewo 12:17 19:06
Tłoki 12:23 19:12
Wolsztyn 12:32 19:21

Koleje Wielkopolskie Sp. Z o. o. zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w rozkładzie jazdy w okresie jego ważności. Aktualny rozkład dostępny na www.rozklad-pkp.pl oraz na stronie przewoźnika Koleje Wielkopolskie – liniowy rozkład jazdy