Rozkład jazdy

ROZKŁAD JAZDY PAROWOZÓW
2.07-26.08.2019

Timetable of steam engines
2.07-26.08.2019


UWAGA!

W związku z częstymi zmianami w rozkładzie jazdy prosimy o dokładne zapoznawanie się z aktualizacjami wprowadzanymi na stronie.


  • DNI ROBOCZE / working days

Wolsztyn Zbąszynek

Terminy kursowania W dni robocze
Numer pociągu 77427 77439 77611
Wolsztyn 6:04 11:34 15:37
Tuchorza 6:14 11:44 15:47
Belęcin Wielkopolski 6:22 11:52 15:55
Stefanowo 6:28 11:58 16:01
Zbąszyń Przedmieście 6:34 12:04 16:07
Zbąszyń 6:39 12:09 16:12
Zbąszynek 6:48 12:18 16:21

Zbąszynek – Wolsztyn

Terminy kursowania W dni robocze
Numer pociągu 77626 77630 77642
Zbąszynek 7:13 12:45 17:00
Zbąszyń 7:22 12:54 17:09
Zbąszyń Przedmieście 7:26 12:58 17:13
Stefanowo 7:32 13:04 17:19
Belęcin Wielkopolski 7:38 13:11 17:26
Tuchorza 7:46 13:18 17:33
Wolsztyn 7:57 13:29 17:44
  • SOBOTY / Saturdays

Wolsztyn Poznań Główny

Terminy kursowania Sobota
Numer pociągu 77751
Wolsztyn 7:44
Tłoki 7:54
Rostarzewo 8:01
Rakoniewice 8:08
Drzymałowo 8:13
Ruchocice 8:20
Grodzisk Wielkopolski 8:31
Grąblewo 8:37
Ptaszkowo Wielkopolskie 8:43
Kotowo 8:48
Granowo Nowotomyskie 8:53
Strykowo Poznańskie 9:03
Stęszew 9:15
Trzebaw Rosnówko 9:22
Szreniawa 9:29
Wiry 9:36
Luboń k/Poznania 9:43
Poznań Dębiec 9:48
Poznań Główny 9:54

Poznań Główny Wolsztyn

Terminy kursowania Sobota
Numer pociągu 77224
Poznań Główny 14:08
Poznań Dębiec 14:14
Luboń k/Poznania 14:19
Wiry 14:25
Szreniawa 14:32
Trzebaw Rosnówko 14:37
Stęszew 14:45
Strykowo Poznańskie 14:56
Granowo Nowotomyskie 15:09
Kotowo 15:14
Ptaszkowo Wielkopolskie 15:19
Grąblewo 15:24
Grodzisk Wielkopolski 15:30
Ruchocice 15:41
Drzymałowo 15:47
Rakoniewice 15:52
Rostarzewo 15:58
Tłoki 16:04
Wolsztyn 16:14
Koleje Wielkopolskie Sp. Z o. o. zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w rozkładzie jazdy w okresie jego ważności. Aktualny rozkład dostępny na www.rozklad-pkp.pl
  • Przejazdy składem RETRO Poznań – Swarzędz – Poznań (15.06-31.08.2019)

W każdą sobotę w dniach od 15.06 do 31.08.2019 pomiędzy pociągami parowymi relacji Wolsztyn – Poznań i Poznań – Wolsztyn odbywają się przejazdy retro na linii Poznań – Swarzędz. Aktualne informacje o kursach dostępne na stronie głównej.


ROZKŁAD JAZDY PAROWOZÓW
27.08-30.08.2019

Timetable of steam engines
27.08-30.08.2019

  • DNI ROBOCZE / working days

Wolsztyn Leszno

Terminy kursowania W dni robocze W dni robocze
Numer pociągu 77494 77528
Wolsztyn 06:13 11:37
Nowy Widzim 06:20 11:44
Wroniawy 06:25 11:49
Nowy Solec 06:31 11:55
Nowa Wieś Mochy 06:36 12:00
Perkowo 06:43 12:07
Błotnica 06:49 12:13
Starkowo 06:55 12:19
Boszkowo 07:02 12:26
Włoszakowice 07:11 12:35
Krzycko Wielkie 07:21 12:44
Wilkowice 07:29 12:52
Leszno 07:35 12:58

Leszno – Wolsztyn

Terminy kursowania w dni robocze w dni robocze
Numer pociągu 77299 77307
Leszno 08:15 13:26
Wilkowice 08:23 13:34
Krzycko Wielkie 08:32 13:43
Włoszakowice 08:49 13:58
Boszkowo 08:58 14:07
Starkowo 09:05 14:14
Błotnica 09:11 14:20
Perkowo 09:17 14:26
Nowa Wieś Mochy 09:24 14:33
Nowy Solec 09:29 14:38
Wroniawy 09:35 14:44
Nowy Widzim 09:40 14:49
                    Wolsztyn 09:46 14:56
  • SOBOTY / Saturdays

Wolsztyn Poznań Główny

Terminy kursowania Sobota
Numer pociągu 77751
Wolsztyn 7:44
Tłoki 7:54
Rostarzewo 8:01
Rakoniewice 8:08
Drzymałowo 8:13
Ruchocice 8:20
Grodzisk Wielkopolski 8:31
Grąblewo 8:37
Ptaszkowo Wielkopolskie 8:43
Kotowo 8:48
Granowo Nowotomyskie 8:53
Strykowo Poznańskie 9:03
Stęszew 9:15
Trzebaw Rosnówko 9:22
Szreniawa 9:29
Wiry 9:36
Luboń k/Poznania 9:43
Poznań Dębiec 9:48
Poznań Główny 9:54

 Poznań Główny Wolsztyn

Terminy kursowania Sobota
Numer pociągu 77224
Poznań Główny 14:08
Poznań Dębiec 14:14
Luboń k/Poznania 14:19
Wiry 14:25
Szreniawa 14:32
Trzebaw Rosnówko 14:37
Stęszew 14:45
Strykowo Poznańskie 14:56
Granowo Nowotomyskie 15:09
Kotowo 15:14
Ptaszkowo Wielkopolskie 15:19
Grąblewo 15:24
Grodzisk Wielkopolski 15:30
Ruchocice 15:41
Drzymałowo 15:47
Rakoniewice 15:52
Rostarzewo 15:58
Tłoki 16:04
Wolsztyn 16:14
Koleje Wielkopolskie Sp. Z o. o. zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w rozkładzie jazdy w okresie jego ważności. Aktualny rozkład dostępny na www.rozklad-pkp.pl
  • Przejazdy składem RETRO Poznań – Swarzędz – Poznań (15.06-31.08.2019)

W każdą sobotę w dniach od 15.06 do 31.08.2019 pomiędzy pociągami parowymi relacji Wolsztyn – Poznań i Poznań – Wolsztyn odbywają się przejazdy retro na linii Poznań – Swarzędz. Aktualne informacje o kursach dostępne na stronie głównej.


Zakup biletów na stacji kolejowej.

Szczegółowe informacje praktyczne dotyczące przejazdu dostępne tu.