Rozkład jazdy

UWAGA! W związku z częstymi zmianami w rozkładzie jazdy, prosimy o dokładne zapoznawanie się z aktualizacjami wprowadzanymi na stronie.


W terminie 1.10-06.11.2020 r. w dniach od poniedziałku do piątku parowozy zamiast linii Wolsztyn – Leszno obsługiwać będą przejazdy na linii Wolsztyn – Zbąszynek.




ROZKŁAD JAZDY PAROWOZÓW
1.10-26.10.2020

Timetable of steam engines
1.10-26.10.2020

 

Zakup biletów oraz odjazd pociągu ze stacji kolejowej!

 

  • Poniedziałek – piątek / from Monday to Friday: Wolsztyn – Zbąszynek – Wolsztyn

Wolsztyn – Zbąszynek

Terminy kursowania W dni robocze
Numer pociągu 77389 77607 77449
Wolsztyn 6:14 11:56 15:41
Tuchorza 6:25 12:07 15:52
Belęcin Wielkopolski 6:32 12:14 15:59
Stefanowo 6:38 12:20 16:06
Zbąszyń Przedmieście 6:44 12:26 16:13
Zbąszyń 6:48 12:30 16:17
Zbąszynek 6:57 12:39 16:27

 Zbąszynek Wolsztyn

Terminy kursowania W dni robocze
Numer pociągu 77214 77422 77216
Zbąszynek 7:15 12:53 16:53
Zbąszyń 7:24 13:02 17:02
Zbąszyń Przedmieście 7:28 13:06 17:06
Stefanowo 7:34 13:12 17:12
Belęcin Wielkopolski 7:40 13:19 17:18
Tuchorza 7:48 13:26 17:26
Wolsztyn 7:58 13:37 17:36
  • Soboty / Saturdays: Wolsztyn – Poznań – Wolsztyn

Wolsztyn Poznań Główny

Terminy kursowania Sobota Sobota
Numer pociągu 77211 77219
Wolsztyn 6:12 14:03
Tłoki 6:20 14:11
Rostarzewo 6:26 14:17
Rakoniewice 6:31 14:22
Drzymałowo 6:36 14:27
Ruchocice 6:41 14:33
Grodzisk Wielkopolski 6:58 14:47
Grąblewo 7:03 14:52
Ptaszkowo Wielkopolskie 7:08 14:57
Kotowo 7:13 15:02
Granowo Nowotomyskie 7:18 15:06
Strykowo Poznańskie 7:26 15:14
Stęszew 7:35 15:23
Trzebaw Rosnówko 7:41 15:29
Szreniawa 7:46 15:34
Wiry 7:52 15:40
Luboń 7:58 15:46
Poznań Dębiec 8:03 15:51
Poznań Główny 8:08 15:56

  Poznań Główny Wolsztyn

Terminy kursowania Sobota Sobota
Numer pociągu 77212 77226
Poznań Główny 10:07 17:01
Poznań Dębiec 10:13 17:07
Luboń 10:18 17:12
Wiry 10:25 17:19
Szreniawa 10:32 17:27
Trzebaw Rosnówko 10:38 17:33
Stęszew 10:51 17:40
Strykowo Poznańskie 11:02 17:50
Granowo Nowotomyskie 11:12 18:02
Kotowo 11:18 18:07
Ptaszkowo Wielkopolskie 11:23 18:13
Grąblewo 11:29 18:19
Grodzisk Wielkopolski 11:35 18:32
Ruchocice 11:46 18:44
Drzymałowo 11:53 18:50
Rakoniewice 11:58 18:56
Rostarzewo 12:05 19:03
Tłoki 12:12 19:10
Wolsztyn 12:21 19:19
Koleje Wielkopolskie Sp. Z o. o. zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w rozkładzie jazdy w okresie jego ważności. Aktualny rozkład dostępny na www.rozklad-pkp.pl.

ROZKŁAD JAZDY PAROWOZÓW
27.10-07.11.2020

Timetable of steam engines
27.10-07.11.2020

 

 

Zakup biletów oraz odjazd pociągu ze stacji kolejowej!

 

  • Poniedziałek – piątek / from Monday to Friday: Wolsztyn – Zbąszynek – Wolsztyn

 

Wolsztyn – Zbąszynek

Terminy kursowania Poniedziałek – piątek
Numer pociągu 77207 77205 77213
Wolsztyn 6:08 11:56 15:54
Tuchorza 6:18 12:06 16:04
Belęcin Wielkopolski 6:25 12:13 16:11
Stefanowo 6:32 12:20 16:17
Zbąszyń Przedmieście 6:37 12:25 16:23
Zbąszyń 6:42 12:32 16:30
Zbąszynek 6:50 12:40 16:38

 

Zbąszynek Wolsztyn

Terminy kursowania Poniedziałek – piątek
Numer pociągu 77218 77254 77232
Zbąszynek 7:04 12:55 16:55
Zbąszyń 7:13 13:04 17:04
Zbąszyń Przedmieście 7:17 13:08 17:08
Stefanowo 7:22 13:14 17:13
Belęcin Wielkopolski 7:29 13:20 17:20
Tuchorza 7:36 13:27 17:27
Wolsztyn 7:47 13:38 17:38
  • Soboty / Saturdays: Wolsztyn – Poznań – Wolsztyn

Wolsztyn Poznań Główny

Terminy kursowania Sobota Sobota
Numer pociągu 77211 77219
Wolsztyn 6:12 14:03
Tłoki 6:20 14:11
Rostarzewo 6:26 14:17
Rakoniewice 6:31 14:22
Drzymałowo 6:36 14:27
Ruchocice 6:41 14:33
Grodzisk Wielkopolski 6:58 14:47
Grąblewo 7:03 14:52
Ptaszkowo Wielkopolskie 7:08 14:57
Kotowo 7:13 15:02
Granowo Nowotomyskie 7:18 15:06
Strykowo Poznańskie 7:26 15:14
Stęszew 7:35 15:23
Trzebaw Rosnówko 7:41 15:29
Szreniawa 7:46 15:34
Wiry 7:52 15:40
Luboń 7:58 15:46
Poznań Dębiec 8:03 15:51
Poznań Główny 8:08 15:56

  Poznań Główny Wolsztyn

Terminy kursowania Sobota Sobota
Numer pociągu 77212 77226
Poznań Główny 10:07 17:01
Poznań Dębiec 10:13 17:07
Luboń 10:18 17:12
Wiry 10:25 17:19
Szreniawa 10:32 17:27
Trzebaw Rosnówko 10:38 17:33
Stęszew 10:51 17:40
Strykowo Poznańskie 11:02 17:50
Granowo Nowotomyskie 11:12 18:02
Kotowo 11:18 18:07
Ptaszkowo Wielkopolskie 11:23 18:13
Grąblewo 11:29 18:19
Grodzisk Wielkopolski 11:35 18:32
Ruchocice 11:46 18:44
Drzymałowo 11:53 18:50
Rakoniewice 11:58 18:56
Rostarzewo 12:05 19:03
Tłoki 12:12 19:10
Wolsztyn 12:21 19:19
Koleje Wielkopolskie Sp. Z o. o. zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w rozkładzie jazdy w okresie jego ważności. Aktualny rozkład dostępny na www.rozklad-pkp.pl.

Zakup biletów na przejazd na stacji kolejowej, u kierownika pociągu (na stacjach gdzie kasa biletowa jest nieczynna) lub przez Internet na stronie Kolei Wielkopolskich.

Odjazd pociągu odbywa się ze stacji kolejowej.

Szczegółowe informacje praktyczne dotyczące przejazdu dostępne tu.