Rozkład jazdy

UWAGA!

W związku z częstymi zmianami w rozkładzie jazdy, prosimy o dokładne zapoznawanie się z aktualizacjami wprowadzanymi na stronie.


W dniach 24-26.02.2020 ruch planowy nie będzie obsługiwany trakcją parową.


W terminie 16.03-10.06.2020 ruch planowy parowozów w dni robocze odbywać się będzie na linii Wolsztyn – Zbąszynek.


ROZKŁAD JAZDY PAROWOZÓW

od 19.02 do 14.03.2020

Timetable of steam engines

from 19.02 to 14.03.2020

 

 

Zakup biletów oraz odjazd pociągu ze stacji kolejowej!

 

  • DNI ROBOCZE / working days: Wolsztyn – Leszno – Wolsztyn

 

Wolsztyn Leszno

Terminy kursowania W dni robocze W dni robocze W dni robocze
Numer pociągu 77670 77544 77646
Wolsztyn 5:34 11:48 15:49
Nowy Widzim 5:41 11:55 15:54
Wroniawy 5:46 12:00 15:57
Nowy Solec 5:52 12:26 16:02
Nowa Wieś Mochy 6:03 12:11 16:05
Perkowo 6:10 12:18 16:11
Błotnica 6:16 12:24 16:17
Starkowo 6:21 12:29 16:21
Boszkowo 6:26 12:35 16:25
Włoszakowice 6:38 12:41 16:31
Krzycko Wielkie 6:47 12:51 16:38
Wilkowice 6:55 12:59 16:45
Leszno 7:02 13:05 16:51

 

Leszno Wolsztyn

Terminy kursowania w dni robocze w dni robocze W dni robocze
Numer pociągu 77505 77653 77627
Leszno 7:54 13:49 17:05
Wilkowice 8:02 13:56 17:11
Krzycko Wielkie 8:11 14:05 17:17
Włoszakowice 8:2 14:14 17:24
Boszkowo 8:33 14:20 17:30
Starkowo 8:38 14:24 17:34
Błotnica 8:43 14:29 17:38
Perkowo 8:49 14:34 17:44
Nowa Wieś Mochy 8:57 14:41 17:51
Nowy Solec 9:01 14:45 17:54
Wroniawy 9:08 15:51 17:59
Nowy Widzim 9:13 15:55 18:03
                 Wolsztyn 9:20           15:02 18:08
  • Soboty / Saturdays: Wolsztyn – Poznań – Wolsztyn

Wolsztyn Poznań Główny

Terminy kursowania Sobota Sobota
Numer pociągu 77211 77219
Wolsztyn 6:12 14:05
Tłoki 6:20 14:13
Rostarzewo 6:26 14:19
Rakoniewice 6:31 14:24
Drzymałowo 6:36 14:29
Ruchocice 6:42 14:35
Grodzisk Wielkopolski 6:57 14:49
Grąblewo 7:02 14:54
Ptaszkowo Wielkopolskie 7:07 14:59
Kotowo 7:12 15:04
Granowo Nowotomyskie 7:17 15:08
Strykowo Poznańskie 7:25 15:16
Stęszew 7:34 15:34
Trzebaw Rosnówko 7:40 15:40
Szreniawa 7:45 15:45
Wiry 7:51 15:51
Luboń 7:57 15:57
Poznań Dębiec 8:01 16:02
Poznań Główny 8:06 16:07

 

Poznań Główny Wolsztyn

Terminy kursowania Sobota Sobota
Numer pociągu 77212 77226/7
Poznań Główny 9:53 17:00
Poznań Dębiec 9:59 17:06
Luboń 10:04 17:11
Wiry 10:11 17:18
Szreniawa 10:19 17:25
Trzebaw Rosnówko 10:25 17:31
Stęszew 10:52 17:39
Strykowo Poznańskie 11:03 17:50
Granowo Nowotomyskie 11:13 18:00
Kotowo 11:19 18:06
Ptaszkowo Wielkopolskie 11:24 18:11
Grąblewo 11:30 18:17
Grodzisk Wielkopolski 11:36 18:34
Ruchocice 11:47 18:45
Drzymałowo 11:54 18:51
Rakoniewice 11:59 18:57
Rostarzewo 12:06 19:04
Tłoki 12:13 19:11
Wolsztyn 12:22 19:20


ROZKŁAD JAZDY PAROWOZÓW
16.03.2020

Timetable of steam engines
16.03.2020

Wolsztyn Leszno

Terminy kursowania 16.03.2020
Numer pociągu 77670
Wolsztyn 5:34
Nowy Widzim 5:41
Wroniawy 5:46
Nowy Solec 5:52
Nowa Wieś Mochy 6:03
Perkowo 6:10
Błotnica 6:16
Starkowo 6:21
Boszkowo 6:26
Włoszakowice 6:38
Krzycko Wielkie 6:47
Wilkowice 6:55
Leszno 7:02

 

 Leszno Wolsztyn

Terminy kursowania 16.03.2020
Numer pociągu 77505
Leszno 7:54
Wilkowice 8:02
Krzycko Wielkie 8:11
Włoszakowice 8:2
Boszkowo 8:33
Starkowo 8:38
Błotnica 8:43
Perkowo 8:49
Nowa Wieś Mochy 8:57
Nowy Solec 9:01
Wroniawy 9:08
Nowy Widzim 9:13
                  Wolsztyn 9:20

Wolsztyn Zbąszynek

Terminy kursowania 16.03.2020
Numer pociągu 77849 77857
Wolsztyn 11:39 15:37
Tuchorza 11:49 15:47
Belęcin Wielkopolski 11:56 15:54
Stefanowo 12:03 16:01
Zbąszyń Przedmieście 12:09 16:07
Zbąszyń 12:13 16:11
Zbąszynek 12:23 16:23

 

 

Zbąszynek Wolsztyn

Terminy kursowania 16.03.2020
Numer pociągu 77850 77858
Zbąszynek 12:48 16:51
Zbąszyń 12:57 17:00
Zbąszyń Przedmieście 13:01 17:04
Stefanowo 13:07 17:10
Belęcin Wielkopolski 13:13 17:16
Tuchorza 13:21 17:24
Wolsztyn 13:32 17:35


ROZKŁAD JAZDY PAROWOZÓW
17.03-10.06.2020

Timetable of steam engines
17.03-10.06.2020

Zakup biletów oraz odjazd pociągu ze stacji kolejowej!

  • DNI ROBOCZE / working days: Wolsztyn – Zbąszynek – Wolsztyn

Wolsztyn Zbąszynek

Terminy kursowania W dni robocze
Numer pociągu 77753 77849 77857*
Wolsztyn 6:04 11:39 15:37
Tuchorza 6:14 11:49 15:47
Belęcin Wielkopolski 6:21 11:56 15:54
Stefanowo 6:28 12:03 16:01
Zbąszyń Przedmieście 6:34 12:09 16:07
Zbąszyń 6:38 12:13 16:11
Zbąszynek 6:48 12:23 16:23

 

Zbąszynek Wolsztyn

Terminy kursowania W dni robocze
Numer pociągu 77812 77850 77858*
Zbąszynek 7:10 12:48 16:51
Zbąszyń 7:19 12:57 17:00
Zbąszyń Przedmieście 7:23 13:01 17:04
Stefanowo 7:29 13:07 17:10
Belęcin Wielkopolski 7:35 13:13 17:16
Tuchorza 7:43 13:21 17:24
Wolsztyn 7:54 13:32 17:35

* W dniu 10.06.2020 kurs nie będzie obsługiwany trakcją parową.

  • Soboty / Saturdays: Wolsztyn – Poznań – Wolsztyn

Wolsztyn Poznań Główny

Terminy kursowania Sobota Sobota
Numer pociągu 77211 77219
Wolsztyn 6:12 14:05
Tłoki 6:20 14:13
Rostarzewo 6:26 14:19
Rakoniewice 6:31 14:24
Drzymałowo 6:36 14:29
Ruchocice 6:42 14:35
Grodzisk Wielkopolski 6:57 14:49
Grąblewo 7:02 14:54
Ptaszkowo Wielkopolskie 7:07 14:59
Kotowo 7:12 15:04
Granowo Nowotomyskie 7:17 15:08
Strykowo Poznańskie 7:25 15:16
Stęszew 7:34 15:34
Trzebaw Rosnówko 7:40 15:40
Szreniawa 7:45 15:45
Wiry 7:51 15:51
Luboń 7:57 15:57
Poznań Dębiec 8:01 16:02
Poznań Główny 8:06 16:07

 

Poznań Główny Wolsztyn

Terminy kursowania Sobota Sobota
Numer pociągu 77212 77226/7
Poznań Główny 9:53 17:00
Poznań Dębiec 9:59 17:06
Luboń 10:04 17:11
Wiry 10:11 17:18
Szreniawa 10:19 17:25
Trzebaw Rosnówko 10:25 17:31
Stęszew 10:52 17:39
Strykowo Poznańskie 11:03 17:50
Granowo Nowotomyskie 11:13 18:00
Kotowo 11:19 18:06
Ptaszkowo Wielkopolskie 11:24 18:11
Grąblewo 11:30 18:17
Grodzisk Wielkopolski 11:36 18:34
Ruchocice 11:47 18:45
Drzymałowo 11:54 18:51
Rakoniewice 11:59 18:57
Rostarzewo 12:06 19:04
Tłoki 12:13 19:11
Wolsztyn 12:22 19:20
Koleje Wielkopolskie Sp. Z o. o. zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w rozkładzie jazdy w okresie jego ważności. Aktualny rozkład dostępny na www.rozklad-pkp.pl.

Zakup biletów na przejazd oraz odjazd pociągu ze stacji kolejowej.

Szczegółowe informacje praktyczne dotyczące przejazdu dostępne tu.