Rozkład jazdy

UWAGA! W związku z częstymi zmianami w rozkładzie jazdy, prosimy o dokładne zapoznawanie się z aktualizacjami wprowadzanymi na stronie.


W terminie 16.01-12.06.2021 od poniedziałku do piątku parowozy obsługiwać będą przejazdy na linii Wolsztyn-Leszno, a w soboty na trasie Wolsztyn-Poznań.


 

ROZKŁAD JAZDY PAROWOZÓW

od 15.03-12.06.2021

Timetable of steam engines

from 15.03-12.06.2021

 

 

Zakup biletów oraz odjazd pociągu ze stacji kolejowej!

 

  • Poniedziałek – piątek / From Monday to Friday: Wolsztyn – Leszno – Wolsztyn

 

Wolsztyn – Leszno                                                    

Terminy kursowania

W dni robocze

W dni robocze

Numer pociągu

77670

77544

Wolsztyn

5:34

11:41

Nowy Widzim

5:41

11:48

Wroniawy

5:46

11:53

Nowy Solec

5:53

11:59

Nowa Wieś Mochy

5:57

12:04

Perkowo

6:03

12:09

Błotnica

6:07

12:14

Starkowo

6:11

12:18

Boszkowo

6:15

12:22

Włoszakowice

6:26

12:28

Krzycko Wielkie

6:36

12:38

Wilkowice

6:45

12:46

Leszno

6:52

12:53

 

 

Leszno – Wolsztyn                                                  

Terminy kursowania

W dni robocze

W dni robocze

Numer pociągu

77505

77627

Leszno

7:41

13:11

Wilkowice

7:49

13:19

Krzycko Wielkie

7:59

13:30

Włoszakowice

8:15

13:40

Boszkowo

8:22

13:47

Starkowo

8:27

13:52

Błotnica

8:31

13:56

Perkowo

8:36

14:01

Nowa Wieś Mochy

8:43

14:08

Nowy Solec

8:47

14:12

Wroniawy

8:54

14:19

Nowy Widzim

8:59

14:24

 Wolsztyn

9:05

 14:30

 

 

  • Soboty / Saturdays: Wolsztyn – Poznań – Wolsztyn

 

Wolsztyn – Poznań Główny

Terminy kursowania

Sobota

Sobota

Numer pociągu

77211

77207

Wolsztyn

6:50

14:06

Tłoki

6:58

14:14

Rostarzewo

7:04

14:20

Rakoniewice

7:22

14:25

Drzymałowo

7:26

14:30

Ruchocice

7:32

14:35

Grodzisk Wielkopolski

7:41

14:50

Grąblewo

7:46

14:55

Ptaszkowo Wielkopolskie

7:52

15:00

Kotowo

7:56

15:05

Granowo Nowotomyskie

8:01

15:09

Strykowo Poznańskie

8:09

15:17

Stęszew

8:18

15:32

Trzebaw Rosnówko

8:24

15:38

Szreniawa

8:30

15:43

Wiry

8:36

15:50

Luboń

8:42

15:56

Poznań Dębiec

8:47

16:00

Poznań Główny

8:53

16:06

 

 

Poznań Główny – Wolsztyn

Terminy kursowania

Sobota

Sobota

Numer pociągu

77212

77226

Poznań Główny

10:32

16:53

Poznań Dębiec

10:38

16:59

Luboń

10:45

17:06

Wiry

10:50

17:11

Szreniawa

10:57

17:31

Trzebaw Rosnówko

11:03

17:37

Stęszew

11:25

17:44

Strykowo Poznańskie

11:37

17:56

Granowo Nowotomyskie

11:48

18:06

Kotowo

11:53

18:12

Ptaszkowo Wielkopolskie

11:59

18:17

Grąblewo

12:06

18:24

Grodzisk Wielkopolski

12:22

18:52

Ruchocice

12:33

19:03

Drzymałowo

12:39

19:09

Rakoniewice

12:45

19:15

Rostarzewo

12:52

19:22

Tłoki

12:59

19:28

Wolsztyn

13:08

19:38

 

Koleje Wielkopolskie Sp. Z o. o. zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w rozkładzie jazdy w okresie jego ważności. Aktualny rozkład dostępny na www.rozklad-pkp.pl.

Zakup biletów na przejazd na stacji kolejowej, u kierownika pociągu (na stacjach gdzie kasa biletowa jest nieczynna) lub przez Internet na stronie Kolei Wielkopolskich.

Odjazd pociągu odbywa się ze stacji kolejowej.

Szczegółowe informacje praktyczne dotyczące przejazdu dostępne tu.

 

Parowozownia Wolsztyn