Rozkład jazdy

UWAGA! W związku z częstymi zmianami w rozkładzie jazdy, prosimy o dokładne zapoznawanie się z aktualizacjami wprowadzanymi na stronie.


W terminie 1-26.10.2020 r. w dniach od poniedziałku do piątku parowozy zamiast linii Wolsztyn – Leszno obsługiwać będą przejazdy na linii Wolsztyn – Zbąszynek. Rozkład jazdy dostępny na dole strony.


ROZKŁAD JAZDY PAROWOZÓW

od 31.08-30.09.2020

Timetable of steam locomotives

from 31.08-30.09.2020

 

 Zakup biletów oraz odjazd pociągu ze stacji kolejowej!

 

  • Poniedziałek – piątek / From Monday to Friday: Wolsztyn – Leszno – Wolsztyn

 Wolsztyn Leszno                                                    

Terminy kursowania W dni robocze W dni robocze
Numer pociągu 77670 77544
Wolsztyn 5:30 11:48
Nowy Widzim 5:37 11:55
Wroniawy 5:42 12:00
Nowy Solec 5:48 12:06
Nowa Wieś Mochy 5:59 12:11
Perkowo 6:06 12:18
Błotnica 6:13 12:25
Starkowo 6:17 12:30
Boszkowo 6:22 12:36
Włoszakowice 6:35 12:42
Krzycko Wielkie 6:44 12:52
Wilkowice 6:52 13:00
Leszno 6:59 13:06

  Leszno Wolsztyn                                                  

Terminy kursowania W dni robocze W dni robocze
Numer pociągu 77505 77653
Leszno 7:54 13:48
Wilkowice 8:02 13:55
Krzycko Wielkie 8:11 14:04
Włoszakowice 8:27 14:19
Boszkowo 8:33 14:19
Starkowo 8:38 14:23
Błotnica 8:43 14:28
Perkowo 8:50 14:33
Nowa Wieś Mochy 8:57 14:40
Nowy Solec 9:02 14:44
Wroniawy 9:08 14:50
Nowy Widzim 9:14 14:54
                    Wolsztyn 9:21              15:01
  • Soboty / Saturdays: Wolsztyn – Poznań – Wolsztyn

Wolsztyn Poznań Główny

Terminy kursowania Sobota Sobota
Numer pociągu 77211 77219
Wolsztyn 6:12 14:03
Tłoki 6:20 14:11
Rostarzewo 6:26 14:17
Rakoniewice 6:31 14:22
Drzymałowo 6:36 14:27
Ruchocice 6:41 14:33
Grodzisk Wielkopolski 6:58 14:47
Grąblewo 7:03 14:52
Ptaszkowo Wielkopolskie 7:08 14:57
Kotowo 7:13 15:02
Granowo Nowotomyskie 7:18 15:06
Strykowo Poznańskie 7:26 15:14
Stęszew 7:35 15:23
Trzebaw Rosnówko 7:41 15:29
Szreniawa 7:46 15:34
Wiry 7:52 15:40
Luboń 7:58 15:46
Poznań Dębiec 8:03 15:51
Poznań Główny 8:08 15:56

  Poznań Główny Wolsztyn

Terminy kursowania Sobota Sobota
Numer pociągu 77212 77226
Poznań Główny 10:07 17:01
Poznań Dębiec 10:13 17:07
Luboń 10:18 17:12
Wiry 10:25 17:19
Szreniawa 10:32 17:27
Trzebaw Rosnówko 10:38 17:33
Stęszew 10:51 17:40
Strykowo Poznańskie 11:02 17:50
Granowo Nowotomyskie 11:12 18:02
Kotowo 11:18 18:07
Ptaszkowo Wielkopolskie 11:23 18:13
Grąblewo 11:29 18:19
Grodzisk Wielkopolski 11:35 18:32
Ruchocice 11:46 18:44
Drzymałowo 11:53 18:50
Rakoniewice 11:58 18:56
Rostarzewo 12:05 19:03
Tłoki 12:12 19:10
Wolsztyn 12:21 19:19
Koleje Wielkopolskie Sp. Z o. o. zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w rozkładzie jazdy w okresie jego ważności. Aktualny rozkład dostępny na www.rozklad-pkp.pl.


ROZKŁAD JAZDY PAROWOZÓW
1.10-26.10.2020

Timetable of steam engines
1.10-26.10.2020

 

Zakup biletów oraz odjazd pociągu ze stacji kolejowej!

 

  • Poniedziałek – piątek / from Monday to Friday: Wolsztyn – Zbąszynek – Wolsztyn

Wolsztyn – Zbąszynek

Terminy kursowania W dni robocze
Numer pociągu 77389 77607 77449
Wolsztyn 6:14 11:56 15:41
Tuchorza 6:25 12:07 15:52
Belęcin Wielkopolski 6:32 12:14 15:59
Stefanowo 6:38 12:20 16:06
Zbąszyń Przedmieście 6:44 12:26 16:13
Zbąszyń 6:48 12:30 16:17
Zbąszynek 6:57 12:39 16:27

 Zbąszynek Wolsztyn

Terminy kursowania W dni robocze
Numer pociągu 77214 77422 77216
Zbąszynek 7:15 12:53 16:53
Zbąszyń 7:24 13:02 17:02
Zbąszyń Przedmieście 7:28 13:06 17:06
Stefanowo 7:34 13:12 17:12
Belęcin Wielkopolski 7:40 13:19 17:18
Tuchorza 7:48 13:26 17:26
Wolsztyn 7:58 13:37 17:36
  • Soboty / Saturdays: Wolsztyn – Poznań – Wolsztyn

Wolsztyn Poznań Główny

Terminy kursowania Sobota Sobota
Numer pociągu 77211 77219
Wolsztyn 6:12 14:03
Tłoki 6:20 14:11
Rostarzewo 6:26 14:17
Rakoniewice 6:31 14:22
Drzymałowo 6:36 14:27
Ruchocice 6:41 14:33
Grodzisk Wielkopolski 6:58 14:47
Grąblewo 7:03 14:52
Ptaszkowo Wielkopolskie 7:08 14:57
Kotowo 7:13 15:02
Granowo Nowotomyskie 7:18 15:06
Strykowo Poznańskie 7:26 15:14
Stęszew 7:35 15:23
Trzebaw Rosnówko 7:41 15:29
Szreniawa 7:46 15:34
Wiry 7:52 15:40
Luboń 7:58 15:46
Poznań Dębiec 8:03 15:51
Poznań Główny 8:08 15:56

  Poznań Główny Wolsztyn

Terminy kursowania Sobota Sobota
Numer pociągu 77212 77226
Poznań Główny 10:07 17:01
Poznań Dębiec 10:13 17:07
Luboń 10:18 17:12
Wiry 10:25 17:19
Szreniawa 10:32 17:27
Trzebaw Rosnówko 10:38 17:33
Stęszew 10:51 17:40
Strykowo Poznańskie 11:02 17:50
Granowo Nowotomyskie 11:12 18:02
Kotowo 11:18 18:07
Ptaszkowo Wielkopolskie 11:23 18:13
Grąblewo 11:29 18:19
Grodzisk Wielkopolski 11:35 18:32
Ruchocice 11:46 18:44
Drzymałowo 11:53 18:50
Rakoniewice 11:58 18:56
Rostarzewo 12:05 19:03
Tłoki 12:12 19:10
Wolsztyn 12:21 19:19
Koleje Wielkopolskie Sp. Z o. o. zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w rozkładzie jazdy w okresie jego ważności. Aktualny rozkład dostępny na www.rozklad-pkp.pl.

Zakup biletów na przejazd na stacji kolejowej, u kierownika pociągu (na stacjach gdzie kasa biletowa jest nieczynna) lub przez Internet na stronie Kolei Wielkopolskich.

Odjazd pociągu odbywa się ze stacji kolejowej.

Szczegółowe informacje praktyczne dotyczące przejazdu dostępne tu.