Rozkład jazdy

UWAGA! W związku z częstymi zmianami w rozkładzie jazdy, prosimy o dokładne zapoznawanie się z aktualizacjami wprowadzanymi na stronie.


W terminie 16.01-13.03.2021 od poniedziałku do piątku parowozy obsługiwać będą przejazdy na linii Wolsztyn-Leszno, a w soboty na trasie Wolsztyn-Poznań. 


Rozkład Jazdy

16.01-13.03.2021

Timetable of steam engines

16.01-13.03.2021


Poniedziałek – piątek / from Monday to Friday:

  • Wolsztyn – Leszno– Wolsztyn

 

Wolsztyn – Leszno                                                    

Terminy kursowania

W dni robocze

W dni robocze

Numer pociągu

77670

77544

Wolsztyn

5:34

11:41

Nowy Widzim

5:41

11:48

Wroniawy

5:46

11:53

Nowy Solec

5:52

11:59

Nowa Wieś Mochy

5:57

12:04

Perkowo

6:02

12:09

Błotnica

6:07

12:14

Starkowo

6:11

12:18

Boszkowo

6:15

12:22

Włoszakowice

6:26

12:28

Krzycko Wielkie

6:36

12:38

Wilkowice

6:44

12:46

Leszno

6:51

12:53

 

 

Leszno – Wolsztyn                                                  

Terminy kursowania

W dni robocze

W dni robocze

Numer pociągu

77505

77627

Leszno

7:41

13:35

Wilkowice

7:49

13:43

Krzycko Wielkie

7:59

13:53

Włoszakowice

8:15

14:09

Boszkowo

8:22

14:16

Starkowo

8:27

14:21

Błotnica

8:31

14:25

Perkowo

8:36

14:30

Nowa Wieś Mochy

8:43

14:37

Nowy Solec

8:47

14:41

Wroniawy

8:54

14:48

Nowy Widzim

8:59

14:53

 Wolsztyn

9:05

14:59

 

 

  • Soboty / Saturdays: Wolsztyn – Poznań – Wolsztyn

 

Wolsztyn – Poznań Główny

Terminy kursowania

Sobota

Sobota

Numer pociągu

77211

77207

Wolsztyn

6:45

14:06

Tłoki

6:53

14:14

Rostarzewo

6:59

14:20

Rakoniewice

7:20

14:25

Drzymałowo

7:24

14:30

Ruchocice

7:30

14:35

Grodzisk Wielkopolski

7:39

14:50

Grąblewo

7:44

14:55

Ptaszkowo Wielkopolskie

7:50

15:00

Kotowo

7:54

15:05

Granowo Nowotomyskie

7:59

15:09

Strykowo Poznańskie

8:07

15:17

Stęszew

8:16

15:32

Trzebaw Rosnówko

8:23

15:38

Szreniawa

8:39

15:43

Wiry

8:46

15:49

Luboń

8:51

15:56

Poznań Dębiec

8:56

16:01

Poznań Główny

9:01

16:07

 

 

Poznań Główny – Wolsztyn

Terminy kursowania

Sobota

Sobota

Numer pociągu

77212

77226

Poznań Główny

10:29

16:56

Poznań Dębiec

10:35

17:02

Luboń

10:42

17:09

Wiry

10:47

17:14

Szreniawa

10:54

17:34

Trzebaw Rosnówko

11:00

17:40

Stęszew

11:25

17:48

Strykowo Poznańskie

11:37

17:59

Granowo Nowotomyskie

11:48

18:10

Kotowo

11:53

18:16

Ptaszkowo Wielkopolskie

11:59

18:22

Grąblewo

12:06

18:28

Grodzisk Wielkopolski

12:22

18:58

Ruchocice

12:33

19:09

Drzymałowo

12:39

19:15

Rakoniewice

12:45

19:21

Rostarzewo

12:52

19:28

Tłoki

12:59

19:34

Wolsztyn

13:08

19:44

Koleje Wielkopolskie Sp. Z o. o. zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w rozkładzie jazdy w okresie jego ważności. Aktualny rozkład dostępny na www.rozklad-pkp.pl.

Zakup biletów na przejazd na stacji kolejowej, u kierownika pociągu (na stacjach gdzie kasa biletowa jest nieczynna) lub przez Internet na stronie Kolei Wielkopolskich.

Odjazd pociągu odbywa się ze stacji kolejowej.

Szczegółowe informacje praktyczne dotyczące przejazdu dostępne tu.