Rozkład jazdy

UWAGA!


W dniach 1.11.2019r. (Wszystkich Świętych) oraz 11.11.2019r. (Święto Niepodległości) parowóz nie kursuje w ruchu planowym.


W związku z częstymi zmianami w rozkładzie jazdy prosimy o dokładne zapoznawanie się z aktualizacjami wprowadzanymi na stronie.


ROZKŁAD JAZDY PAROWOZÓW

do 13.12.2019

Timetable of steam engines

 to 13.12.2019

 

  • DNI ROBOCZE od poniedziałku do piątku / working days from Monday to Friday

Wolsztyn Leszno

Terminy kursowania W dni robocze W dni robocze
Numer pociągu 77494 77528
Wolsztyn 06:17 11:37
Nowy Widzim 06:24 11:44
Wroniawy 06:29 11:49
Nowy Solec 06:35 11:55
Nowa Wieś Mochy 06:40 12:00
Perkowo 06:47 12:07
Błotnica 06:53 12:13
Starkowo 06:59 12:19
Boszkowo 07:06 12:26
Włoszakowice 07:15 12:35
Krzycko Wielkie 07:24 12:44
Wilkowice 07:32 12:52
Leszno 07:38 12:58

Leszno Wolsztyn

Terminy kursowania w dni robocze w dni robocze
Numer pociągu 77299 77307
Leszno 08:32 13:44
Wilkowice 08:40 13:52
Krzycko Wielkie 08:49 14:01
Włoszakowice 08:59 14:17
Boszkowo 09:07 14:25
Starkowo 09:14 14:32
Błotnica 09:20 14:38
Perkowo 09:26 14:44
Nowa Wieś Mochy 09:33 14:52
Nowy Solec 09:38 14:56
Wroniawy 09:44 15:03
Nowy Widzim 09:49 15:08
                    Wolsztyn 09:56              15:14
  • SOBOTY / Saturdays

Wolsztyn Poznań Główny

Terminy kursowania Sobota Sobota
Numer pociągu 77751 77293
Wolsztyn 6:30 14:02
Tłoki 6:38 14:10
Rostarzewo 6:44 14:15
Rakoniewice 6:49 14:21
Drzymałowo 6:54 14:26
Ruchocice 6:59 14:31
Grodzisk Wielkopolski 7:13 14:50
Grąblewo 7:18 14:56
Ptaszkowo Wielkopolskie 7:23 15:01
Kotowo 7:28 15:05
Granowo Nowotomyskie 7:32 15:10
Strykowo Poznańskie 7:40 15:18
Stęszew 7:49 15:27
Trzebaw Rosnówko 7:55 15:33
Szreniawa 8:00 15:43
Wiry 8:06 15:49
Luboń 8:17 15:55
Poznań Dębiec 8:22 15:59
Poznań Główny 8:27 16:05

 

Poznań Główny Wolsztyn

Terminy kursowania Sobota Sobota
Numer pociągu 77262 77304
Poznań Główny 10:33 17:08
Poznań Dębiec 10:39 17:14
Luboń 10:43 17:18
Wiry 10:49 17:24
Szreniawa 11:03 17:31
Trzebaw Rosnówko 11:08 17:37
Stęszew 11:15 17:44
Strykowo Poznańskie 11:26 17:55
Granowo Nowotomyskie 11:36 18:04
Kotowo 11:41 18:09
Ptaszkowo Wielkopolskie 11:46 18:14
Grąblewo 11:51 18:20
Grodzisk Wielkopolski 11:58 18:34
Ruchocice 12:08 18:44
Drzymałowo 12:14 18:50
Rakoniewice 12:19 18:55
Rostarzewo 12:26 19:02
Tłoki 12:32 19:08
Wolsztyn 12:41 19:17
Koleje Wielkopolskie Sp. Z o. o. zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w rozkładzie jazdy w okresie jego ważności. Aktualny rozkład dostępny na www.rozklad-pkp.pl.

Zakup biletów na stacji kolejowej.

Szczegółowe informacje praktyczne dotyczące przejazdu dostępne tu.