Rozkład jazdy

ROZKŁAD JAZDY PAROWOZÓW

od 10.03 do 30.04.2019

Timetable of steam engines

from 10.03 to 30.04.2019

 

Uwaga! W dniach od 1.05 do 5.05, ze względu na organizację Parady Parowozów, parowozy prowadzić będą tylko pociągi specjalne.

 

  • linia Wolsztyn – Leszno (poniedziałek – piątek)

Wolsztyn Leszno

Terminy kursowania W dni robocze W dni robocze
Numer pociągu 77494 77528
Wolsztyn 06:13 11:33
Nowy Widzim 06:20 11:40
Wroniawy 06:25 11:45
Nowy Solec 06:31 11:51
Nowa Wieś Mochy 06:36 11:56
Perkowo 06:43 12:03
Błotnica 06:49 12:09
Starkowo 06:55 12:15
Boszkowo 07:02 12:22
Włoszakowice 07:11 12:31
Krzycko Wielkie 07:21 12:41
Wilkowice 07:29 12:49
Leszno 07:35 12:55

 

Leszno Wolsztyn

Terminy kursowania w dni robocze w dni robocze
Numer pociągu 77299 77307
Leszno 08:15 13:26
Wilkowice 08:23 13:34
Krzycko Wielkie 08:32 13:43
Włoszakowice 08:49 13:58
Boszkowo 08:58 14:07
Starkowo 09:05 14:14
Błotnica 09:11 14:20
Perkowo 09:17 14:26
Nowa Wieś Mochy 09:24 14:33
Nowy Solec 09:29 14:38
Wroniawy 09:35 14:44
Nowy Widzim 09:40 14:49

Wolsztyn

09:47 14:56

 

  • linia Wolsztyn – Poznań (soboty)

Wolsztyn Poznań Główny

Terminy kursowania Sobota Sobota
Numer pociągu 77251 77293
Wolsztyn 6:29 13:31
Tłoki 6:37 13:39
Rostarzewo 6:43 13:45
Rakoniewice 6:49 13:51
Drzymałowo 6:54 13:56
Ruchocice 6:59 14:01
Grodzisk Wielkopolski 7:13 14:10
Grąblewo 7:18 14:15
Ptaszkowo Wielkopolskie 7:23 14:20
Kotowo 7:28 14:25
Granowo Nowotomyskie 7:32 14:30
Strykowo Poznańskie 7:40 14:38
Stęszew 7:49 14:47
Trzebaw Rosnówko 7:55 14:53
Szreniawa 8:00 14:58
Wiry 8:06 15:04
Luboń k/Poznania 8:12 15:10
Poznań Dębiec 8:16 15:14
Poznań Główny 8:22 15:20

 

Poznań Główny Wolsztyn

Terminy kursowania Sobota Sobota
Numer pociągu 77262 77304
Poznań Główny 9:39 16:56
Poznań Dębiec 9:45 17:02
Luboń k/Poznania 9:49 17:06
Wiry 9:55 17:12
Szreniawa 10:02 17:19
Trzebaw Rosnówko 10:08 17:25
Stęszew 10:15 17:32
Strykowo Poznańskie 10:26 17:43
Granowo Nowotomyskie 10:41 17:52
Kotowo 10:46 17:57
Ptaszkowo Wielkopolskie 10:51 18:02
Grąblewo 10:57 18:18
Grodzisk Wielkopolski 11:03 18:34
Ruchocice 11:13 18:44
Drzymałowo 11:19 18:50
Rakoniewice 11:24 18:55
Rostarzewo 11:31 19:02
Tłoki 11:37 19:08
Wolsztyn 11:46 19:17

Koleje Wielkopolskie Sp. Z o. o. zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w rozkładzie jazdy w okresie jego ważności. Aktualny rozkład dostępny na www.rozklad-pkp.pl

 

Informacje praktyczne dotyczące przejazdu dostępne tu.