Rozkład jazdy


ROZKŁAD JAZDY PAROWOZÓW

od 13.06-25.11.2022

Timetable of steam engines from

od 13.06-25.11.2022

Zakup biletów oraz odjazd pociągu ze stacji kolejowej!


Uwaga! Od 30.06.2022r. do 08.07.2022r ruch planowy na trasie Wolsztyn-Leszno, z przyczyny technicznych nie będzie obsługiwany trakcją parową.


  • Poniedziałek – piątek / From Monday to Friday: Wolsztyn – Leszno – Wolsztyn

 

Wolsztyn – Leszno                                                    

Terminy kursowania

W dni robocze

W dni robocze

Numer pociągu

77236

77228

Wolsztyn

6:02

11:41

Nowy Widzim

6:09

11:48

Wroniawy

6:14

11:53

Nowy Solec

6:20

11:59

Nowa Wieś Mochy

6:31

12:04

Perkowo

6:37

12:09

Błotnica

6:41

12:13

Starkowo

6:44

12:17

Boszkowo

6:48

12:22

Włoszakowice

6:54

12:27

Krzycko Wielkie

7:03

12:37

Wilkowice

7:12

12:45

Leszno

7:19

12:52

 

 

Leszno –  Wolsztyn                                                  

Terminy kursowania

W dni robocze

W dni robocze

Numer pociągu

77505

77627

Leszno

7:47

13:43

Wilkowice

7:55

13:51

Krzycko Wielkie

8:05

14:01

Włoszakowice

8:20

14:16

Boszkowo

8:27

14:23

Starkowo

8:32

14:28

Błotnica

8:36

14:32

Perkowo

8:41

14:37

Nowa Wieś Mochy

8:47

14:43

Nowy Solec

8:52

14:48

Wroniawy

8:58

14:54

Nowy Widzim

9:03

15:00

 Wolsztyn

9:10

 15:06

Koleje Wielkopolskie Sp. Z o. o. zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w rozkładzie jazdy w okresie jego ważności. Aktualny rozkład dostępny na www.rozklad-pkp.pl.

Zakup biletów na przejazd na stacji kolejowej, u kierownika pociągu (na stacjach gdzie kasa biletowa jest nieczynna) lub przez Internet na stronie Kolei Wielkopolskich.

Odjazd pociągu odbywa się ze stacji kolejowej.

Szczegółowe informacje praktyczne dotyczące przejazdu dostępne tu.


Parowozownia Wolsztyn