Rozkład jazdy

UWAGA!

Z przykrością informujemy, że z powodów technicznych w dniu 17 września 2019 r. parowóz nie kursuje w ruchu planowym. Za wszelkie niedogodności przepraszamy!

W związku z częstymi zmianami w rozkładzie jazdy prosimy o dokładne zapoznawanie się z aktualizacjami wprowadzanymi na stronie.


ROZKŁAD JAZDY PAROWOZÓW

od 1.09 do 4.10.2019

Timetable of steam engines

from 1.09 to 4.10.2019

 

  • DNI ROBOCZE / working days

Wolsztyn Leszno

Terminy kursowania W dni robocze W dni robocze
Numer pociągu 77494 77528
Wolsztyn 06:17 11:37
Nowy Widzim 06:24 11:44
Wroniawy 06:29 11:49
Nowy Solec 06:35 11:55
Nowa Wieś Mochy 06:40 12:00
Perkowo 06:47 12:07
Błotnica 06:53 12:13
Starkowo 06:59 12:19
Boszkowo 07:06 12:26
Włoszakowice 07:15 12:35
Krzycko Wielkie 07:24 12:44
Wilkowice 07:32 12:52
Leszno 07:38 12:58

Leszno Wolsztyn

Terminy kursowania w dni robocze w dni robocze
Numer pociągu 77299 77307
Leszno 08:32 13:44
Wilkowice 08:40 13:52
Krzycko Wielkie 08:49 14:01
Włoszakowice 08:59 14:17
Boszkowo 09:07 14:25
Starkowo 09:14 14:32
Błotnica 09:20 14:38
Perkowo 09:26 14:44
Nowa Wieś Mochy 09:33 14:52
Nowy Solec 09:38 14:56
Wroniawy 09:44 15:03
Nowy Widzim 09:49 15:08
Wolsztyn 09:56 15:14
  • SOBOTY / Saturdays

Wolsztyn Poznań Główny

Terminy kursowania Sobota
Numer pociągu 77751
Wolsztyn 7:43
Tłoki 7:53
Rostarzewo 7:59
Rakoniewice 8:06
Drzymałowo 8:12
Ruchocice 8:18
Grodzisk Wielkopolski 8:29
Grąblewo 8:35
Ptaszkowo Wielkopolskie 8:41
Kotowo 8:46
Granowo Nowotomyskie 8:52
Strykowo Poznańskie 9:02
Stęszew 9:13
Trzebaw Rosnówko 9:21
Szreniawa 9:27
Wiry 9:34
Luboń k/Poznania 9:43
Poznań Dębiec 9:46
Poznań Główny 9:52

 Poznań Główny Wolsztyn

Terminy kursowania Sobota
Numer pociągu 77224
Poznań Główny 14:06
Poznań Dębiec 14:12
Luboń k/Poznania 14:15
Wiry 14:22
Szreniawa 14:29
Trzebaw Rosnówko 14:35
Stęszew 14:42
Strykowo Poznańskie 14:53
Granowo Nowotomyskie 15:09
Kotowo 15:14
Ptaszkowo Wielkopolskie 15:19
Grąblewo 15:25
Grodzisk Wielkopolski 15:31
Ruchocice 15:41
Drzymałowo 15:47
Rakoniewice 15:52
Rostarzewo 15:59
Tłoki 16:05
Wolsztyn 16:14
Koleje Wielkopolskie Sp. Z o. o. zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w rozkładzie jazdy w okresie jego ważności. Aktualny rozkład dostępny na www.rozklad-pkp.pl.
  • Przejazdy składem RETRO Poznań – Swarzędz – Poznań (15.06-28.09.2019)

W każdą sobotę w dniach od 15.06 do 28.09.2019 pomiędzy pociągami parowymi relacji Wolsztyn – Poznań i Poznań – Wolsztyn odbywają się przejazdy retro na linii Poznań – Swarzędz. Aktualne informacje o kursach dostępne na stronie głównej.


ROZKŁAD JAZDY PAROWOZÓW

od 5.10 do 13.12.2019

Timetable of steam engines

from 5.10 to 13.12.2019

 

  • DNI ROBOCZE / working days

Wolsztyn Leszno

Terminy kursowania W dni robocze W dni robocze
Numer pociągu 77494 77528
Wolsztyn 06:17 11:37
Nowy Widzim 06:24 11:44
Wroniawy 06:29 11:49
Nowy Solec 06:35 11:55
Nowa Wieś Mochy 06:40 12:00
Perkowo 06:47 12:07
Błotnica 06:53 12:13
Starkowo 06:59 12:19
Boszkowo 07:06 12:26
Włoszakowice 07:15 12:35
Krzycko Wielkie 07:24 12:44
Wilkowice 07:32 12:52
Leszno 07:38 12:58

Leszno Wolsztyn

Terminy kursowania w dni robocze w dni robocze
Numer pociągu 77299 77307
Leszno 08:32 13:44
Wilkowice 08:40 13:52
Krzycko Wielkie 08:49 14:01
Włoszakowice 08:59 14:17
Boszkowo 09:07 14:25
Starkowo 09:14 14:32
Błotnica 09:20 14:38
Perkowo 09:26 14:44
Nowa Wieś Mochy 09:33 14:52
Nowy Solec 09:38 14:56
Wroniawy 09:44 15:03
Nowy Widzim 09:49 15:08
                    Wolsztyn 09:56              15:14
  • SOBOTY / Saturdays

Wolsztyn Poznań Główny

Terminy kursowania Sobota Sobota
Numer pociągu 77751 77293
Wolsztyn 6:30 14:02
Tłoki 6:38 14:10
Rostarzewo 6:44 14:15
Rakoniewice 6:49 14:21
Drzymałowo 6:54 14:26
Ruchocice 6:59 14:31
Grodzisk Wielkopolski 7:13 14:49
Grąblewo 7:18 14:54
Ptaszkowo Wielkopolskie 7:23 14:59
Kotowo 7:28 15:04
Granowo Nowotomyskie 7:32 15:08
Strykowo Poznańskie 7:40 15:16
Stęszew 7:49 15:25
Trzebaw Rosnówko 7:55 15:31
Szreniawa 8:00 15:45
Wiry 8:06 15:51
Poznań Dębiec 8:16 16:01
Poznań Główny 8:22 16:07

Poznań Główny Wolsztyn

Terminy kursowania Sobota Sobota
Numer pociągu 77262 77304
Poznań Główny 10:33 17:10
Poznań Dębiec 10:39 17:16
Wiry 10:49 17:26
Szreniawa 11:03 17:33
Trzebaw Rosnówko 11:08 17:39
Stęszew 11:15 17:46
Strykowo Poznańskie 11:26 17:57
Granowo Nowotomyskie 11:36 18:06
Kotowo 11:41 18:11
Ptaszkowo Wielkopolskie 11:46 18:16
Grąblewo 11:51 18:22
Grodzisk Wielkopolski 11:58 18:34
Ruchocice 12:08 18:44
Drzymałowo 12:14 18:50
Rakoniewice 12:19 18:55
Rostarzewo 12:26 19:02
Tłoki 12:32 19:08
Wolsztyn 12:41 19:17
Koleje Wielkopolskie Sp. Z o. o. zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w rozkładzie jazdy w okresie jego ważności. Aktualny rozkład dostępny na www.rozklad-pkp.pl.

Zakup biletów na stacji kolejowej.

Szczegółowe informacje praktyczne dotyczące przejazdu dostępne tu.