Rozkład jazdy

UWAGA! W związku z częstymi zmianami w rozkładzie jazdy, prosimy o dokładne zapoznawanie się z aktualizacjami wprowadzanymi na stronie.


ROZKŁAD JAZDY PAROWOZÓW

od 1.07 do 28.08.2020

Timetable of steam engines

from 1.07 to 28.08.2020

 

 Zakup biletów oraz odjazd pociągu ze stacji kolejowej!

 

  • Od poniedziałku do piątku / From Monday to Friday: Wolsztyn – Leszno – Wolsztyn

 

Wolsztyn – Leszno                                                    

Terminy kursowania W dni robocze W dni robocze
Numer pociągu 77670* 77544
Wolsztyn 6:12 11:59
Nowy Widzim 6:19 12:06
Wroniawy 6:24 12:11
Nowy Solec 6:30 12:17
Nowa Wieś Mochy 6:34 12:22
Perkowo 6:42 12:29
Błotnica 6:48 12:35
Starkowo 6:52 12:40
Boszkowo 6:57 12:46
Włoszakowice 7:09 12:52
Krzycko Wielkie 7:19 13:02
Wilkowice 7:28 13:10
Leszno 7:35 13:16

 

Leszno – Wolsztyn                                                   

Terminy kursowania W dni robocze W dni robocze
Numer pociągu 77505* 77653
Leszno 8:05 13:49
Wilkowice 8:13 13:56
Krzycko Wielkie 8:22 14:05
Włoszakowice 8:28 14:14
Boszkowo 8:44 14:20
Starkowo 8:49 14:24
Błotnica 8:54 14:29
Perkowo 9:00 14:34
Nowa Wieś Mochy 9:08 14:41
Nowy Solec 9:12 14:45
Wroniawy 9:19 14:51
Nowy Widzim 9:24 14:55
Wolsztyn 9:31 15:02

* W dniu 1.07.2020r. (środa) kurs obsługiwany przez szynobus.

  • Soboty / Saturdays: Wolsztyn – Poznań – Wolsztyn

Wolsztyn Poznań Główny

Terminy kursowania Soboty
Numer pociągu 77211
Wolsztyn 6:12
Tłoki 6:20
Rostarzewo 6:26
Rakoniewice 6:31
Drzymałowo 6:36
Ruchocice 6:41
Grodzisk Wielkopolski 6:57
Grąblewo 7:02
Ptaszkowo Wielkopolskie 7:07
Kotowo 7:12
Granowo Nowotomyskie 7:17
Strykowo Poznańskie 7:25
Stęszew 7:34
Trzebaw Rosnówko 7:40
Szreniawa 7:45
Wiry 7:51
Luboń 7:57
Poznań Dębiec 8:02
Poznań Główny 8:07

Poznań Główny Wolsztyn

Terminy kursowania Soboty
Numer pociągu 77212
Poznań Główny 10:02
Poznań Dębiec 10:08
Luboń 10:13
Wiry 10:20
Szreniawa 10:27
Trzebaw Rosnówko 10:33
Stęszew 10:45
Strykowo Poznańskie 10:56
Granowo Nowotomyskie 11:06
Kotowo 11:11
Ptaszkowo Wielkopolskie 11:16
Grąblewo 11:22
Grodzisk Wielkopolski 11:28
Ruchocice 11:39
Drzymałowo 11:46
Rakoniewice 11:51
Rostarzewo 11:58
Tłoki 12:05
Wolsztyn 12:15
Koleje Wielkopolskie Sp. Z o. o. zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w rozkładzie jazdy w okresie jego ważności. Aktualny rozkład dostępny na www.rozklad-pkp.pl.

Zakup biletów na przejazd na stacji kolejowej, u kierownika pociągu (na stacjach gdzie kasa biletowa jest nieczynna) lub przez Internet na stronie Kolei Wielkopolskich.

Odjazd pociągu odbywa się ze stacji kolejowej.

Szczegółowe informacje praktyczne dotyczące przejazdu dostępne tu.