Rozkład jazdy

ROZKŁAD JAZDY PAROWOZÓW

od 7.05 do 7.06.2019

Timetable of steam engines

from 7.05 to 7.06.2019

 

  • linia Wolsztyn – Zbąszynek (poniedziałek – piątek) / Wolsztyn – Zbąszynek line (working days)

Wolsztyn Zbąszynek

Terminy kursowania W dni robocze – working days
Numer pociągu 77275 77301 77283
Wolsztyn 6:07 11:39 15:35
Tuchorza 6:17 11:49 15:45
Belęcin Wielkopolski 6:24 11:56 15:52
Stefanowo 6:31 12:03 15:59
Zbąszyń Przedmieście 6:37 12:09 16:05
Zbąszyń 6:41 12:13 16:09
Zbąszynek 6:50 12:22 16:19

Zbąszynek – Wolsztyn

Terminy kursowania W dni robocze – working days
Numer pociągu 77352 77688 77462
Zbąszynek 7:54 12:54 16:50
Zbąszyń 8:03 13:03 16:59
Zbąszyń Przedmieście 8:07 13:07 17:03
Stefanowo 8:13 13:13 17:09
Belęcin Wielkopolski 8:19 13:20 17:16
Tuchorza 8:27 13:27 17:23
Wolsztyn 8:37 13:37 17:33
  • linia Wolsztyn – Poznań (soboty) / Wolsztyn – Poznań line (Saturdays)

Wolsztyn Poznań Główny

Terminy kursowania Sobota – Saturday
Sobota – Saturday
Numer pociągu 77251 77293
Wolsztyn 6:29 13:31
Tłoki 6:37 13:39
Rostarzewo 6:43 13:45
Rakoniewice 6:49 13:51
Drzymałowo 6:54 13:56
Ruchocice 6:59 14:01
Grodzisk Wielkopolski 7:13 14:10
Grąblewo 7:18 14:15
Ptaszkowo Wielkopolskie 7:23 14:20
Kotowo 7:28 14:25
Granowo Nowotomyskie 7:32 14:30
Strykowo Poznańskie 7:40 14:38
Stęszew 7:49 14:47
Trzebaw Rosnówko 7:55 14:53
Szreniawa 8:00 14:58
Wiry 8:06 15:04
Luboń k/Poznania 8:12 15:10
Poznań Dębiec 8:16 15:14
Poznań Główny 8:22 15:20

 Poznań Główny Wolsztyn

Terminy kursowania Sobota – Saturday Sobota – Saturday
Numer pociągu 77262 77304
Poznań Główny 9:39 16:56
Poznań Dębiec 9:45 17:02
Luboń k/Poznania 9:49 17:06
Wiry 9:55 17:12
Szreniawa 10:02 17:19
Trzebaw Rosnówko 10:08 17:25
Stęszew 10:15 17:32
Strykowo Poznańskie 10:26 17:43
Granowo Nowotomyskie 10:41 17:52
Kotowo 10:46 17:57
Ptaszkowo Wielkopolskie 10:51 18:02
Grąblewo 10:57 18:18
Grodzisk Wielkopolski 11:03 18:34
Ruchocice 11:13 18:44
Drzymałowo 11:19 18:50
Rakoniewice 11:24 18:55
Rostarzewo 11:31 19:02
Tłoki 11:37 19:08
Wolsztyn 11:46 19:17

Koleje Wielkopolskie Sp. Z o. o. zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w rozkładzie jazdy w okresie jego ważności. Aktualny rozkład dostępny na www.rozklad-pkp.pl

Zakup biletów na stacji kolejowej.

Szczegółowe informacje praktyczne dotyczące przejazdu dostępne tu.