Rozkład jazdy

UWAGA!

W związku z częstymi zmianami w rozkładzie jazdy, prosimy o dokładne zapoznawanie się z aktualizacjami wprowadzanymi na stronie.


ROZKŁAD JAZDY PAROWOZÓW

od 18.01 do 14.03.2020

Timetable of steam engines

from 18.01 to 14.03.2020

 

Zakup biletów oraz odjazd pociągu ze stacji kolejowej!

  • DNI ROBOCZE / working days: Wolsztyn – Leszno – Wolsztyn

Wolsztyn Leszno

Terminy kursowania W dni robocze W dni robocze
Numer pociągu 77670 77544
Wolsztyn 5:34 11:48
Nowy Widzim 5:41 11:55
Wroniawy 5:46 12:00
Nowy Solec 5:52 12:26
Nowa Wieś Mochy 6:03 12:11
Perkowo 6:10 12:18
Błotnica 6:16 12:24
Starkowo 6:21 12:29
Boszkowo 6:26 12:35
Włoszakowice 6:38 12:41
Krzycko Wielkie 6:47 12:51
Wilkowice 6:55 12:59
Leszno 7:02 13:05

 

Leszno Wolsztyn

Terminy kursowania w dni robocze w dni robocze
Numer pociągu 77505 77653
Leszno 7:54 13:49
Wilkowice 8:02 13:56
Krzycko Wielkie 8:11 14:05
Włoszakowice 8:2 14:14
Boszkowo 8:33 14:20
Starkowo 8:38 14:24
Błotnica 8:43 14:29
Perkowo 8:49 14:34
Nowa Wieś Mochy 8:57 14:41
Nowy Solec 9:01 14:45
Wroniawy 9:08 15:51
Nowy Widzim 9:13 15:55
                    Wolsztyn 9:20              15:02

.

  • Soboty / Saturdays: Wolsztyn – Poznań – Wolsztyn

Wolsztyn Poznań Główny

Terminy kursowania Sobota Sobota
Numer pociągu 77211 77219
Wolsztyn 6:12 14:05
Tłoki 6:20 14:13
Rostarzewo 6:26 14:19
Rakoniewice 6:31 14:24
Drzymałowo 6:36 14:29
Ruchocice 6:42 14:35
Grodzisk Wielkopolski 6:57 14:49
Grąblewo 7:02 14:54
Ptaszkowo Wielkopolskie 7:07 14:59
Kotowo 7:12 15:04
Granowo Nowotomyskie 7:17 15:08
Strykowo Poznańskie 7:25 15:16
Stęszew 7:34 15:34
Trzebaw Rosnówko 7:40 15:40
Szreniawa 7:45 15:45
Wiry 7:51 15:51
Luboń 7:57 15:57
Poznań Dębiec 8:01 16:02
Poznań Główny 8:06 16:07

 

Poznań Główny Wolsztyn

Terminy kursowania Sobota Sobota
Numer pociągu 77212 77226/7
Poznań Główny 9:53 17:00
Poznań Dębiec 9:59 17:06
Luboń 10:04 17:11
Wiry 10:11 17:18
Szreniawa 10:19 17:25
Trzebaw Rosnówko 10:25 17:31
Stęszew 10:52 17:39
Strykowo Poznańskie 11:03 17:50
Granowo Nowotomyskie 11:13 18:00
Kotowo 11:19 18:06
Ptaszkowo Wielkopolskie 11:24 18:11
Grąblewo 11:30 18:17
Grodzisk Wielkopolski 11:36 18:34
Ruchocice 11:47 18:45
Drzymałowo 11:54 18:51
Rakoniewice 11:59 18:57
Rostarzewo 12:06 19:04
Tłoki 12:13 19:11
Wolsztyn 12:22 19:20

Koleje Wielkopolskie Sp. Z o. o. zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w rozkładzie jazdy w okresie jego ważności. Aktualny rozkład dostępny na www.rozklad-pkp.pl.

Zakup biletów na stacji kolejowej.

Szczegółowe informacje praktyczne dotyczące przejazdu dostępne tu.