Rozkład jazdy

ROZKŁAD JAZDY PAROWOZÓW
2.07-20.08.2019

Timetable of steam engines
2.07-20.08.2019

  • linia Wolsztyn – Zbąszynek (dni robocze) / Wolsztyn – Zbąszynek line (working days)

Wolsztyn Zbąszynek

Terminy kursowania W dni robocze
Numer pociągu 77427 77439 77611
Wolsztyn 6:04 11:34 15:37
Tuchorza 6:14 11:44 15:47
Belęcin Wielkopolski 6:22 11:52 15:55
Stefanowo 6:28 12:58 16:01
Zbąszyń Przedmieście 6:34 12:04 16:07
Zbąszyń 6:39 12:09 16:12
Zbąszynek 6:48 12:18 16:21

Zbąszynek – Wolsztyn

Terminy kursowania W dni robocze
Numer pociągu 77626 77630 77642
Zbąszynek 7:13 12:45 17:00
Zbąszyń 7:22 12:54 17:09
Zbąszyń Przedmieście 7:26 12:58 17:13
Stefanowo 7:32 13:04 17:19
Belęcin Wielkopolski 7:38 13:11 17:26
Tuchorza 7:46 13:18 17:33
Wolsztyn 7:57 13:29 17:44
  • linia Wolsztyn – Poznań (soboty) / Wolsztyn – Poznań line (Saturdays)

Wolsztyn Poznań Główny

Terminy kursowania Sobota
Numer pociągu 77751
Wolsztyn 7:44
Tłoki 7:54
Rostarzewo 8:01
Rakoniewice 8:08
Drzymałowo 8:13
Ruchocice 8:20
Grodzisk Wielkopolski 8:31
Grąblewo 8:37
Ptaszkowo Wielkopolskie 8:43
Kotowo 8:48
Granowo Nowotomyskie 8:53
Strykowo Poznańskie 9:03
Stęszew 9:15
Trzebaw Rosnówko 9:22
Szreniawa 9:29
Wiry 9:36
Luboń k/Poznania 9:43
Poznań Dębiec 9:48
Poznań Główny 9:54

 Poznań Główny Wolsztyn

Terminy kursowania Sobota
Numer pociągu 77224
Poznań Główny 14:08
Poznań Dębiec 14:14
Luboń k/Poznania 14:19
Wiry 14:25
Szreniawa 14:32
Trzebaw Rosnówko 14:37
Stęszew 14:45
Strykowo Poznańskie 14:56
Granowo Nowotomyskie 15:09
Kotowo 15:14
Ptaszkowo Wielkopolskie 15:19
Grąblewo 15:24
Grodzisk Wielkopolski 15:30
Ruchocice 15:41
Drzymałowo 15:47
Rakoniewice 15:52
Rostarzewo 15:58
Tłoki 16:04
Wolsztyn 16:14

Koleje Wielkopolskie Sp. Z o. o. zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w rozkładzie jazdy w okresie jego ważności. Aktualny rozkład dostępny na www.rozklad-pkp.pl

Zakup biletów na stacji kolejowej.

Szczegółowe informacje praktyczne dotyczące przejazdu dostępne tu.