XXV Parada Parowozów 2018

 

XXV Parada Parowozów pozostawiła wspaniałe wspomnienia. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w tym najważniejszym dla nas w roku dniu!

Szczególne podziękowania ślemy do załóg parowozów uczestniczących w Paradze – SkansenuTaboru Kolejowego PKP Cargo S.A. w Chabówce, Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku w Jaworzynie Śląskiej, Klubu Sympatyków Kolei we Wrocławiu, Lausitzer Dampflok Club e.V. Cottbus z Niemiec oraz Compagnie Internationale des Evénements sur Rail (CIER) i Jean Marie Thill z Luksemburga, jak również do wszystkich Pracowników Parowozowni Wolsztyn. Jesteście wspaniali!

Dziękujemy również naszym Organizatorom – Województwu Wielkopolskiemu, Gminie Wolsztyn, Powiatowi Wolsztyńskiemu oraz PKP Cargo S.A.; Patronom Medialnym – prasie Dzień Wolsztyński, Głos Wielkopolski oraz portalom Naszemiasto.pl i Nakolei.pl, a także Partnerom – Poczcie Polskiej, Kolejom Wielkopolskim oraz Firmie Romix Sp. z o.o.

Wydarzenie nie udałby się również bez Fundacji Era Parowozów, Towarzystwa Przyjaciół Wolsztyńskiej Parowozowni, TurKol.pl, naszych fantastycznych Wolontariuszy oraz wszystkich przyjaciół Parowozowni i miłośników kolei.

Mamy nadzieję, że w co najmniej tak samo licznym gronie spotkamy się podczas kolejnej XXVI Parady Parowozów. Do zobaczenia za rok!

\